Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Blaupunkt

Urządzenie posiada wbudowany moduł Bluetooth i obsługuje profil A2DP, dzięki któremu możliwa jest bezprzewodowa transmisja plików audio z kompatybilnych urządzeń tj. smartfony czy tablety. Dzięki tej funkcjonalności słuchanie muzyki zgromadzonej w zasobach urządzeń mobilnych stanie się o wiele przyjemniejsze.

Oprócz tego, w tylnej części obudowy głośnika znajduje się gniazdo kart microSD, do którego można podłączyć nośniki o standardzie microSD, SDHC i SDXC o maksymalnej pojemności do 64 GB. Pozwala to na bezpośrednie odtwarzanie pokaźnej ilości plików muzycznych zapisanych w formacie MP3 oraz WMA. Obok slotu kart microSD znajduje się złącze AUX, które można wykorzystać do podłączenia wszelkich zewnętrznych źródeł dźwięku, które nie posiadają modułu Bluetooth – mogą to być na przykład wszelkiego rodzaju przenośne odtwarzacze MP3, ale również komputery stacjonarne, czy starszej generacji laptopy.

BT12OUTDOOR posiada również wbudowany tuner FM z możliwością wprowadzenia do pamięci aż 50 stacji radiowych i słuchanie ich zawsze tam, gdzie nadawany jest sygnał radiowy.

Głośnik posiada wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 2 x 5 W RMS co w połączeniu z dwoma wysokiej jakości skutecznymi przetwornikami i pasywną membraną zlokalizowaną w tylnej części obudowy gwarantują wysoką jakość dźwięku. Urządzenie zasilane jest wewnętrznym akumulatorem o pojemności 4000 mAh, co pozwala na odtwarzanie dźwięku przez około 7 godzin bez konieczności ładowania baterii.

Do zestawu dołączony jest zarówno przewód stereofoniczny typu Jack-Jack do wykorzystywania podczas podłączania zewnętrznych urządzeń do gniazda AUX oraz przewód USB służący do ładowania akumulatora.
Pomiędzy głośnikami znajduje się diodowy wskaźnik, który w zależności od wybranego źródła świeci w innym kolorze.

Solidna i zwarta konstrukcja w połączeniu z gumowanymi elementami chroniącymi urządzenie przed uszkodzeniem, oraz wodoodporna obudowa (spełniająca normę IPX4) sprawiają, że BT12OUTDOOR może być wykorzystywany w bardzo trudnych warunkach pogodowych i być kompanem niejednej przygody w terenie.

Paramerty techniczne:

Bluetooth A2DP
Odtwarzacz MicroSD / SDHC / SDXC
Maksymalna wielkość karty pamięci 64 GB
Odtwarzanie plików MP# / WMA TAK
Radio FM
Pamięć radia 50 stacji
Wejście AUX TAK
Klasa szczelności IPX4
Moc wyjściowa 2 x 5W RMS
Zasilanie Bateryjne
Akumulator Wbudowany 4000 mAh
Ładowanie Poprzez złącze microUSB
Czas pracy na baterii 7 godzin
Czas ładowania 6 godzin
Wymiary 190 x 75 x 50 mm
Waga 0,71 kg