Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Azusa

Za pomocą stroika można dostroić wszystkie instrumenty muzyczne dzięki występowaniu 12 - tonacyjnego systemu. Można także dostroić instrumenty elektroakustyczne używając trybu: gitara /bas/skrzypce. patrz pkt 2-5).
1.Regulowany zakres kalibracji. Zalecany poziom strojenia wynosi 440Hz. Jeżeli użytkownik potrzebuje inną wartość należy nacisnąć przycisk 2, w celu wybrania żądanej wielkości z zakresu 435-445Hz.
2.Tryb chromatyczny: W momencie dotarcia dźwięku do stroika automatycznie zostaje wyświetlona jego tonacja: C, C#, D, D#, E, F, F# G G# A A# B.
3.Tryb gitary: W momencie dotarcia dźwięku do stroika automatycznie zostaje wyświetlona jego tonacja :6A ,4D, 3G, 2B ,1E
4.Tryb basu: W momencie dotarcia dźwięku do stroika automatycznie zostaje wyświetlona jego tonacja: 4G, 3A ,1F.
5.Tryb skrzypiec: W momencie dotarcia dźwięku do stroika automatycznie zostaje wyświetlona jego tonacja: 3D 2A 1E

IWskazania tonu
1.W momencie otrzymania dźwięku przez mikrofon automatycznie określi on jego ton i odchylenie. Nazwa tonu jest wyświetlona na wyświetlaczu LCD, natomiast wskazówka wskazuje jego odchylenie. Jeżeli odchyla się ona na lewo (ekran zostaje podświetlony) oznacza to że dźwięk jest zbyt niski. Jeżeli j odchyli się w prawo (ekran zostanie podświetlony) oznacza to, że dźwięk jest zbyt wysoki.
Dźwięk jest odpowiedni jeżeli wskazówka znajduje się na 0.
2.Używając trybu gitara/bas/skrzypce metoda jest taka sama jak powyżej. Należy na początku wyregulować struny, na ekranie wybrać odpowiednią tonację, następnie dostroić struny zgodnie ze wskazaniami wskazówki.

Specyfikacja
Wymiary: 45x45x14,5mm
Waga: 45g
Zakres strojenia; 27.5-1760Hz
Zasilanie baterie: 3V. Zalecane baterie VIPOW.
Akcesoria: bateria