Słuchawki douszne bluetooth MAGNETIC CHARGING + etui ładujące BTE100.
search
  • Słuchawki douszne bluetooth MAGNETIC CHARGING + etui ładujące BTE100.
  • Słuchawki douszne bluetooth MAGNETIC CHARGING + etui ładujące BTE100.

Słuchawki douszne bluetooth MAGNETIC CHARGING + etui ładujące BTE100.

79,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki BTE100 to urządzenie wysokiej jakości, zapewniające komfort i dobrą jakość dźwięku. Słuchawki są lekkie, a ich unikalny kształt pozwala dopasować się do uszu i umożliwia komfortowe słuchanie muzyki przez wiele godzin.

Bluetooth 5.0
Słuchawki zostały wyposażone w najnowszy standard interfejsu bezprzewodowego Bluetooth w wersji 5.0. Kompatybilność z najnowszym standardem zapewnia większą szybkość, stabilność i jakość połączenia, co przekłada się na lepszą jakość dźwięku. Nowe funkcjonalność standardu wpływają również na energooszczędność.

Długi czas działania
Wbudowane w słuchawki akumulatory powalają na 3 godziny użytkowania bez konieczności ładowania. Etui do słuchawek służy również jako przenośne źródło energii, ładujące słuchawki gdy nie są w użytku.

Panel kontrolny
Słuchawki zostały wyposażone w specjalny przycisk umożliwiający kontrolę podstawowych funkcji związanych z odtwarzaniem muzyki i połączeniami głosowymi. Wstrzymanie odtwarzania, zmiana utworu, odbieranie i odrzucanie połączeń oraz wybieranie ostatniego numeru - wszystkie te czynności wykonasz bez potrzeby sięgania po telefon.

M-Life
5900804113782
1 Przedmiot