• Obecnie brak na stanie
Kabel micro USB LTC 2m, biały
search
  • Kabel micro USB LTC 2m, biały

Kabel micro USB LTC 2m, biały

16,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Najwyższej jakości kabel z wtykiem micro USB, umożliwia szybkie przesyłanie danych ze standardem USB 2.0 oraz ładowanie baterii np. telefonu z gniazda USB komputera. Kabel doskonale sprawdzi się ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo micro USB. 

Może się zdarzyć, że kabel w tradycyjnym, gumowym oplocie ulegnie załamaniu. Pęka wówczas również przewód znajdujący się w środku i całe akcesorium nadają się jedynie do wyrzucenia. W celu wyeliminowania takiego problemu, kabel LTC wyposażony został w oplot wykonany z materiału co doskonale zabezpiecza kabel przed załamaniem, zagnieceniem, zadeptaniem, itp. Dodatkową zaletą oplotu tekstylnego jest to, iż kabel prezentuje się doskonale i bardzo stylowo.

Kabel LTC, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów umożliwia szybką i stabilną transmisję danych oraz oferuje on możliwość szybkiego ładowania urządzeń mobilnych. Wystarczy podłączyć urządzenie do ładowarki, portu USB, czy powerbanku za pomocą kabla LTC i ładowanie rozpocznie się automatycznie.

Doskonała jakość materiałów i duża staranność wykonania, są gwarancją na długie, niezawodne działanie kabla, oraz satysfakcję użytkownika.

Dane techniczne

Długość 2 metry
Kolor Biały
Złącza USB - micro USB
Oplot Tekstylny

5902270725728