Kabel USB typ C - Lightning 1m biały
search
  • Kabel USB typ C - Lightning 1m biały
  • Kabel USB typ C - Lightning 1m biały

Kabel USB typ C - Lightning 1m biały

29,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Przewód USB typu C - Lightning o długości 1 metra w kolorze białym.

ZŁĄCZE LIGHTNING 

Interfejs Lightning to rodzaj konektora wykorzystywany przez firmę Apple. W urządzeniach iPhone od wersji 5 port Lightning służy do ładowania i wymiany danych z urządzeniem. Standard ten cechuje się smukłą i symetryczną wtyczką. W przeciwieństwie do złącz microUSB, wtyczkę Lightning podłączysz do urządzenia poprawnie za każdym razem, niezależnie od jej orientacji.

ZŁĄCZE USB TYPE C 

Interfejs USB typu C to nowoczesny standard znanego na całym świecie interfejsu USB. Firma Apple polega na złączach USB-C w wielu swoich urządzeniach, m.in, MacBook, iMac oraz iPad Pro. Dzięki temu kablowi bez problemu zsynchronizujesz swojego iPhone`a z innymi urządzeniami firmy Apple i nowoczesnymi komputerami. Standard ten cechuje się smukłą i symetryczną wtyczką. W przeciwieństwie do standardowych wtyków USB-A, wtyczkę USB-C podłączysz do urządzenia poprawnie za każdym razem, niezależnie od jej orientacji.

WYSOKA JAKOŚĆ 

Kabel został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co bezpośrednio przekłada się na jego wytrzymałość i długowieczność. Przewód został stworzony z myślą o wymagających użytkownikach, potrzebujących kabla, na którym można polegać.

Złącza 1 x Wtyk Lightning
1 x Wtyk USB type C
Kolor Biały
Długość 1 m
5902270771596
3 Przedmioty