• Obecnie brak na stanie
Słuchawki Bluetooth LTC MIZZO brązowe
search
  • Słuchawki Bluetooth LTC MIZZO brązowe
  • Słuchawki Bluetooth LTC MIZZO brązowe

Słuchawki Bluetooth LTC MIZZO brązowe

89,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysokiej jakości, niesamowicie proste w obsłudze słuchawki nagłowne Bluetooth marki LTC, to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ma dość ciągłej walki z zawsze splątanymi kablami. Słuchawki MIZZO oferują krystalicznie czysty dźwięk, oraz głęboki bas podczas słuchania muzyki a wbudowany mikrofon umożliwia swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych. 

Uwolnij się od ciągle splątanych kabli. Słuchawki LTC MIZZO sprawią, że nie spędzisz ani minuty na rozplątywaniu kabli. Słuchawki te łączą się z telefonem za pomocą technologii Bluetooth, umożliwiając odtwarzanie muzyki, odbieranie rozmów telefonicznych czy słuchanie radia. 


Współczesna muzyka cechuje się dynamiką dźwięków. Żeby jak najdokładniej oddać wiarygodność danego utworu, w słuchawkach MIZZO zastosowano 40 mm przetworniki, które gwarantują bogactwo dźwięków wysokich oraz głębię basu.

LTC MIZZO wyposażone zostały w delikatne, miękkie, bezuciskowe poduszki, które doskonale wygłuszają dźwięki otoczenia oraz nie powodują zmęczenia, nawet podczas wielogodzinnego korzystania ze słuchawek. Dodatkowo pałąk słuchawek obszyty został skórą, co nadaję im estetycznego i eleganckiego wyglądu.

Regulowana długość pałąka, solidna i niesamowicie lekka konstrukcja, możliwość składania, wbudowany mikrofon, to tylko niektóre zalety słuchawek MIZZO. Wysokiej jakości podzespoły, pozwoliły na doskonałe zbalansowanie dźwięku, we wszystkich częstotliwościach. Do tego komora akustyczna eliminująca hałas z otoczenia, pozwala cieszyć się ulubionymi utworami nawet w najgłośniejszych miejscach.


Kolejną zaletą słuchawek MIZZO jest wyposażenie ich w analogowe wejście zewnętrzne AUX IN oraz slot na karty pamięci. Wszystko to sprawia, że słuchawki MIZZO są doskonałe dla osób aktywnych, potrzebujących słuchawek do rozmów oraz lubiących słuchać muzyki podczas pracy, podróży czy w domu.


Zalety:

- Słuchawki bezprzewodowe z wykorzystaniem technologii Bluetooth 4.1 + EDR
- 40 mm przetworniki gwarantujące krystalicznie czysty dźwięk i dużą dynamikę basu
- Niewidoczny, wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych
- Miękkie poduszki gwarantujące komfort nawet podczas wielogodzinnego korzystania ze słuchawek
- Wejście AUX umożliwiające podłączenie urządzeń które nie są wyposażone w technologię Bluetooth
- Slot na karty pamięci
- Pojemny i żywotny akumulator
- Radio FM
- Składana, lekka konstrukcja
- Pałąk słuchawek obszyty skórą

5902270739725