Lampka kompterowa USB gumowa czarna.

7,90 zł
Brutto
Ilość

Wysokiej jakości lampka LED na elastycznym pałąku, zasilana z portu USB, dająca niesamowicie dużo światła. Doskonała dla każdego użytkownika chcącego korzystać ze swojego laptopa w nocy, nie zakłócając spokoju innych. Lampka wyposażona została w energooszczędne diody LED, osadzone na elastycznym pałąku. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, produkt ten zużywa bardzo niewielką ilość prądu dając jednocześnie dużo światła, oraz daje możliwość dopasowania kierunku świecenia światła. Lampka pokryta została bardzo przyjemną w dotyku gumą, która daje się doskonale czyścić.

Niewielkie rozmiary i brak jakichkolwiek kabli daje bardzo duży komfort użytkowania zarówno w domu jak i w podróży. Lampkę można podłączyć do dowolnego urządzenia wyposażonego w gniazdo USB np. do laptopa, powerbanku, komputera stacjonarnego itp.

Najwyższa jakość materiałów, duża precyzja wykonania, zastosowanie bardzo żywotnych diod LED oraz estetyczny i nowoczesny design sprawiają, że produkt ten jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. 


Dane techniczne

Moc: 1,2 W
Zasilanie: 5 V
Ilość diod: 6
Wymiary (SxWxG): 18,3 x 170 x 10 mm
Długość ramienia: 60 mm
Waga: 18,8 g

5902270710656
3 Przedmioty