Gniazdo sieciowe x 3 sterowane pilotem
search
  • Gniazdo sieciowe x 3 sterowane pilotem

Gniazdo sieciowe x 3 sterowane pilotem

109,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Doskonałej jakości, innowacyjne gniazda sieciowe sterowane za pośrednictwem pilota. Gniazda doskonałe do stosowania wewnątrz pomieszczeń. W bardzo prosty i szybki sposób można sterować dowolnym urządzeniem podłączonym do bezprzewodowego gniazda sieciowego. Dzięki temu już nie ma konieczności, każdorazowego odłączania wtyczki z gniazda, teraz wystarczy wcisnąć przycisk w pilocie i po prostu odciąć dopływ prądu do urządzenia odbiorczego.

Niewielkich rozmiarów pilot, pracujący na częstotliwości 433.92 MHz, pewnie leży w dłoni użytkownika oraz jest niesamowicie prosty w obsłudze. Zmieści się nawet w kieszeni. Maksymalny zasięg pilota wynosi około 30 metrów, co sprawia że użytkownik nie musi każdorazowo podchodzić blisko gniazda, żeby załączyć jakiekolwiek urządzenie.

Doskonałej jakości materiały użyte podczas procesu produkcji, estetyczny wygląd i nowoczesny design sprawiają, że produkt ten pełni rolę nie tylko użytkową, ale również ozdobną. Korzystanie z gniazd sterownych pilotem, bardzo ułatwia codzienne życie każdego użytkownika. 
 

Napięcie zasilania 230 V AC
Zasilanie pilota 12 V (23A)
Częstotliwość transmisji 433,92 MHz
Maksymalny prąd obciążenia 2300W / 10 A
Klasa szczelności IP20
Zasięg Do 30 metrów
Uziemienie TAK

5902270733174
1 Przedmiot